|

Zájazd na svetový šampionát s legendou alpského lyžovania vyhral pán Marián z Krakovian

Veľká jesenná súťaž „Na hory s legendou“ o lákavé ceny v podobe skipasov do slovenských hôr a hlavnej ceny v podobe zájazdu na preteky svetového pohára s legendou alpského lyžovania Ondřejom Bankom už pozná svojich výhercov.

Foto: Tesco Stores SR

Zákazníci spoločnosti Tesco sa mohli v termíne od 1.10. do 30.11.2019  zapojiť do súťaže, ktorú reťazec organizoval v spolupráci s Mastercard, a vyhrať jeden zo 180 skipasov či atraktívnu hlavnú cenu. Hlavnou cenou bol zájazd na preteky svetového pohára v lyžovaní, v rámci ktorého bude môcť výherca podporiť svojich favoritov v lyžovaní v rakúskom meste Kitzbühel. Súčasťou výhry je aj ubytovanie, lístky do prvého radu Mastercard Lounge, lyžiarska exkurzia so sprievodcom a mnoho ďalších skvelých zážitkov v sprievode českej lyžiarskej legendy Ondřeja Banku.

Podmienkou zapojenia do súťaže bolo zrealizovanie nákupu kartou Mastercard alebo Maestro v ktoromkoľvek obchode Tesco na Slovensku a vyplnenie formulára na internetovej stránke nahoryslegendou.sk, kde zákazníci Tesca opísali, prečo by sa práve oni mali stať výhercami.

Šťastným víťazom balíčka sa stal pán Marián Kubran z Krakovian, ktorý si svoju výhru prevzal v hypermarkete Tesco na Zlatých pieskoch v Bratislave. „Som dôchodca, odmalička rád lyžujem a do Rakúska nemôžem ísť hocikedy, veľmi by to potešilo mňa i moju rodinu,“ napísal v prihláške výherca. Okrem zájazdu si z hypermarketu pán Marián odniesol aj Tesco Finest víno, ktorým bude môcť osláviť úspechy svojich lyžiarskych favoritov. „Pánovi Mariánovi srdečne gratulujeme a prajeme v rakúskom Kitzbüheli tie najkrajšie zážitky. Všetkým, ktorí sa zapojili do súťaže, srdečne ďakujeme a tešíme sa na ich účasť v ďalšej súťaži,“ dodala Michaela Lehotská, koordinátorka komunikácie pre Tesco na Slovensku.

Mohlo by sa vám páčiť