Náš prístup a cenová dostupnosť

V Tescu dbáme na to, aby naši zákazníci mali vždy možnosť nakupovať zdravé a cenovo dostupné potraviny.

Dostupnosť predajní 

Tesco prevádzkuje 155 obchodov po celom Slovensku. So 64 hypermarketmi, 61 supermarketmi, 30 expresmi, 3 distribučnými centrami, 20 franšízovými predajňami Žabka a online predajom potravín cez naše Tesco Online nákupy sme ľahko dostupní pre takmer všetky slovenské domácnosti. 

Cena a hodnota 

Reagujeme na meniace sa ceny potravín a v posledných mesiacoch vynakladáme maximálne úsilie na to, aby sa súčasný nárast cien potravín dotkol našich zákazníkov v čo najmenšej miere. Preto sme spustili program Garancie nízkej ceny, ktorý je našou ďalšou ukážkou toho, ako nakupovanie v Tescu pomáha odľahčiť rodinný rozpočet. Logo Garancia nízkej ceny garantuje výhodnú nízku cenu produktov, ktoré zákazníci nakupujú do takmer každej domácnosti. Garancia nízkych cien dáva istotu, že ich kúpou vždy zákazník ušetrí, a to dokonca bez toho, aby boli ponúkané vzľave.

Produkty porovnávame na základe viacerých ukazovateľov, ako je kvalita, veľkosť balenia, počet kusov v balení. Projekt je dlhodobý, takže zákazníci ušetria každý týždeň nielen v obchodoch, ale aj pri nákupe online. Ďalším spôsobom, ktorým sa snažíme, aby všetci naši zákazníci mali prístup k čerstvým a zdravým potravinám, je projekt Čerstvých 5. Pri každom nákupe má zákazník možnosť zakúpiť si 5 druhov ovocia alebo zeleniny za tú najlepšiu cenu. To, aby zákazník dostal vždy najvyššiu kvalitu za najlepšiu cenu, zastrešuje projekt Clubcard ceny. Nákup s Tesco vernostnou kartou Clubcard zaručuje čo najvýhodnejšiu možnú cenu pre obľúbené produkty zákazníkov. Našich zákazníkov si vážime a prostredníctvom týchto programov im vieme priniesť ešte lepšiu hodnotu za skvelé ceny.