|

Program Helping Hands

V Tescu ste vždy súčasťou skvelého tímu, nezáleží na tom, na akej pozícii pracujete. Správame sa k ostatným tak, ako chcú, aby sme sa k nim správali. Aj preto vieme, že hlavne počas rušného obdobia Vianoc alebo Veľkej noci majú naši kolegovia v obchodoch plné ruky práce. Dvakrát do roka majú kolegovia z centrálnej kancelárie možnosť prostredníctvom programu Helping Hands podať pomocnú ruku kolegom v obchodoch a Tesco Online nákupoch, a poskytnúť tak našim zákazníkom tie najlepšie služby.

Je to skvelá príležitosť pre oba tímy. Kolegovia z centrálnej kancelárie tak dostanú príležitosť, aby lepšie spoznali aj túto časť biznisu a osobne sa stretli s našimi zákazníkmi a zažili na vlastnej koži pracovný deň v obchode. Tímom v obchodoch zas príde na pomoc viac párov rúk počas týchto najrušnejších období a zároveň spoznajú svojich kolegov z iných oddelení našej spoločnosti.

“Na programe Helping Hands je skvelé to, že priamo na vlastné oči vidím, čo sa deje v obchode, a môžem si to aj sama vyskúšať. Aj práve vďaka tomu som mohla lepšie pochopiť chod prevádzky a v neposlednom rade som spoznala množstvo skvelých ľudí z obchodu.”

Katarína Čigašová, koordinátorka personálneho oddelenia