|

Náš prístup

Veríme, že aj prostredníctvom malých krokov dokážeme urobiť veľkú zmenu v komunitách, v ktorých pôsobíme. Pomáhame našim komunitám prosperovať tým, že prispievame k pozitívnej zmene, finančne aj sociálne.

Podpora komunít

Našou prioritou je naďalej pomáhať v oblastiach, na ktorých najviac záleží našim kolegom a zákazníkom. Už od roku 2016 pravidelne organizujeme komunitný grantový program Vy rozhodujete, my pomáhame. V rámci neho odovzdávame finančnú podporu projektom, ktoré zlepšujú kvalitu života v regiónoch, v ktorých pôsobíme. Lokálnym mimovládnym a charitatívnym organizáciám tým poskytujeme možnosť zrealizovať ich verejnoprospešný projekt. Zákazníci následne hlasovaním v našich obchodoch rozhodujú o tom, ktorý z nich si zaslúži najvyššiu podporu. Od roku 2016 sme podporili už takmer 1 000 projektov v celkovej výške viac ako 800 000 eur.

Zistite viac informácií

Darovanie potravín ľuďom v núdzi

Uvedomujeme si, že plytvanie potravinami nie je len environmentálnym, ale aj sociálnym problémom. Nepovažujeme za správne mrhať jedlom vhodným na konzumáciu vo svete, kde ide spať hladný každý deviaty človek. Darovaním kvalitných potravín miestnym charitám a organizáciám sme v minulom roku pomohli pripraviť až 4,2 milióna porcií jedla.

Zistite viac informácií

Malé pomoci

Naši kolegovia vedia najlepšie, čo v ich meste chýba najviac. Sme hrdí na to, že im pomáhame pri budovaní vzťahov s komunitami a pri organizácií miestnych podujatí. Nielenže našim kolegom umožňujeme, aby strávili jeden deň dobrovoľníckou prácou pre miestne charity, ale tiež ich podporujeme pri zapájaní sa do miestnych projektov, na ktorých im záleží.

Zistite viac informácií

Dobrovoľníctvo našich kolegov v Kláštore pod Znievom