|

Náš prístup

S našimi dodávateľmi budujeme partnerstvá, ktoré nám umožňujú prinášať udržateľné produkty za dostupné ceny.

Sme presvedčení, že zdravé a trvalo udržateľné produkty by mali byť cenovo dostupné pre každého. Spolupracujeme so stovkami dodávateľov zo Slovenska a z celého sveta, aby sme pre našich zákazníkov zaistili  zdravé a trvalo udržateľné produkty za dostupné ceny. Naším cieľom je prinášať zákazníkom najkvalitnejšie potraviny za čo najlepšiu cenu po celý rok, v sezóne aj mimo nej.

Základom nášho dodávateľského reťazca sú silné partnerstvá založené na dôvere.
Preto s našimi dodávateľmi budujeme transparentné a  dlhodobé férové partnerstvá. 55% našich dodávateľov s nami spolupracuje viac ako 5 rokov.

K našim dodávateľom sa správame férovo a dbáme na to, aby svoje produkty vyrábali s rešpektom k ľuďom a s ohľadom na životné prostredie. Ako zodpovedná spoločnosť sa snažíme minimalizovať vplyv našich produktov na životné prostredie a robíme všetko preto, aby boli dodržiavané ľudské práva kolegov v našom dodávateľskom reťazci. Riešime kľúčové výzvy pri výrobe a spotrebe potravín, aby sme zákazníkom mohli prinášať trvalo udržateľné produkty, ktoré sú zároveň dostupné pre všetkých.

Zistite viac informácií