|

F&F Móda

V rámci ponuky F&F chceme zákazníkom prinášať dostupnú módu, ktorá je vyrábaná  etickým spôsobom a zároveň aj šetrným k životnému prostrediu. Uvedomujeme si, že etické a environmentálne výzvy sú, rovnako ako pre nás, dôležité aj pre našich zákazníkov, preto sú sociálne a environmentálne ciele integrálnou súčasťou našej práce. Neustále monitorujeme a znižujeme náš vplyv na životné prostredie. Všetky odevy značky F&F pochádzajú od dodávateľov s pozitívnym hodnotením nezávislých inšpektorov, ktorí striktne dodržiavajú Kódex Iniciatívy pre etické obchodovanie ETI.

Chceme si byť istí, že odevy F&F sú vyrábané z materiálov, ktoré pochádzajú zo zodpovedných a udržateľných zdrojov. Zaviazali sme sa, že budeme využívať 100 % bavlny z obnoviteľných zdrojov. Všetky dámske džegínsy a elastické džínsy, spolu s pánskou radou F&F, sa už dnes vyrábajú zo 100 % bavlny BCI (Iniciatíva za lepšiu bavlnu). Pri pestovaní tohto druhu bavlny sa spotrebuje menej vody, používa sa menej pesticídov a zároveň prináša vyšší zisk, a je lepšia pre zdravie pestovateľov.

Vďaka našim vlastným iniciatívam a spolupráci s dodávateľmi z celého sveta robíme pozitívne kroky smerom k zníženiu vplyvu na životné prostredie, vrátane využívania materiálov vyrobených z recyklovaného plastu. Na výrobu kolekcie pánskych plaviek sme použili dva milióny zrecyklovaných plastových fliaš.

Zistite viac informácií